Gökçek’in açıklayacağı belgeler helikopterden

0 868

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in dün düzenlediği basın toplantısında, “Bazı belediyeler kente zarar veriyor. Bunları belgelerle açıklayacağım” sözlerinin ardından merakla beklenen açıklamanın ne olacağına Ankara Hürriyet ulaştı.

 

BÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanı Melih Gökçek’in dün düzenlediği basın toplantısında, “Bazı belediyeler kente zarar veriyor. Bunları belgelerle açıklayacağım” sözlerinin ardından merakla beklenen açıklamanın ne olacağına Ankara Hürriyet ulaştı.
Bu bilgilere göre Başkan Gökçek önceki günlerde helikopterle yaptığı kent gezisinde Yakupabdal ve Yakacık’ta çok sayıda gecekondu yapıldığını kendi fotoğraf makinesiyle görüntüledi. Gökçek, bunları önümüzdeki günlerde açıklayacak.
Düzenlediği basın toplantısında “Önümüzdeki günlerde çok önemli bir konuda basın toplantısı yapacağım” diyen Gökçek dün şunları söylemişti:
“Ankara’da hiç arzu etmediğimiz çok önemli kent içi zarar veren gelişmeler var. Onu bir ayrı basın toplantısıyla size anlatacağım inşallah. Bazı belediyeler ile ilgili. Belgeleriyle birlikte size sunacağım. Ankara ciddi bir sıkıntının içine düşüyor şu anda. Hepiniz belgeleri gördüğünüz zaman anlayacaksınız. Bakalım medya olarak olayın üstüne gidecek misiniz?” ifadelerini kullanmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.