EGO’DAN SİNCANLILARA YENİ HAT MÜJDESİ

0 283

EGO’DAN SİNCANLILARA YENİ HAT MÜJDESİ

EGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, SİNCAN-BEŞEVLER ARASINDA HİZMET VEREN EGO OTOBÜSLERİNİN GÜZERGAHINI AŞTİ’YE KADAR UZATTI

EGO GENEL MÜDÜRÜ BALAMİR GÜNDOĞDU, SİNCAN’DA YAŞAYAN VATANDAŞLARDAN GELEN TALEP DOĞRULTUSUNDA, İLÇEDEN AŞTİ’YE KADAR ULAŞIMI SAĞLAYACAKLARINI SÖYLEDİ

GÜNDOĞDU, “ VATANNDAŞLARIMIZ 5 ŞUBAT PAZARTESİ GÜNÜNDEN İTİBAREN SİNCAN’DAN AŞTİ’YE DİREKT OLARAK SEYEHAT EDEBİLECEKLER” DEDİ             

       sincan_egohat_330.jpgAnkara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü, Sincan-Beşevler arasında hizmet veren mevcut otobüslerin güzergahını AŞTİ’ye kadar uzattı.

        Sincan-AŞTİ arasındaki otobüs seferleri 5 Şubat Pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye başlayacak. 

       EGO Genel Müdürü Balamir Gündoğdu, EGO’nun Polatlı ilçesine başlatılan otobüs seferlerinden sonra Sincan ilçesi için de mevcut hatta AŞTİ’yi dahil ettiklerini açıkladı. Sincan-Merkez hattında güzergah değişikliğine gittiklerini belirten Gündoğdu, “EGO olarak Sincan’da yaşayan vatandaşlarımızın talebini göz önünde bulundurduk. Sincan-AŞTİ arasında bundan sonra direkt otobüs seferleri düzenlemeye başlıyoruz” dedi.        

SİNCAN-BEŞEVLER HATLARI AŞTİ’YE KADAR UZATILDI

       Sincan-Beşevler arasında 506 Sincan-Ahi Mesud Bulvarı-Beşevler, 523 Sincan–Beşevler, 518 Fatih-Beşevler, 519 Fatih(GOP)-Beşevler, 543 Eryaman-Beşevler otobüslerinin hizmet verdiğini belirten Genel Müdür Gündoğdu, otobüslerin mevcut hatlarında değişiklik yapılmadan güzergahlarının AŞTİ’ye kadar uzatıldığını, Sincanlıların tek otobüsle AŞTİ’ye erişimlerinin sağlanacağını söyledi.

OTOBÜS GÜZERGAHLARI       

Sincan-AŞTİ arasında ulaşım hizmeti verecek olan otobüslerin sabah ve akşam saatlerindeki güzergahları ise şu şekilde olacak:

-Sabah:  Mevcut güzergah Bandırma Caddesi’nden; Mevlana Bulvarı, Konya Yolu Köprü Varyantı, Mevlana Bulvarı’ndan, mevcut güzergahı olan Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı sokaktan güzergaha devam edilecek.

-Akşam: Mevcut güzergah olan Dögol Caddesi’nden, Bahriye Üçok Caddesi, Mevlana Bulvarı, Konya Yolu Köprü Varyantı, Mevlana Bulvarı, Bahriye Üçok Caddesi’nden, mevcut güzergahı olan Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Bostancı Sokak’tan güzergaha devam edeceklerdir.

  • EGO’DAN SİNCANLILARA YENİ HAT MÜJDESİ
  • EGO’DAN SİNCANLILARA YENİ HAT MÜJDESİ
  • EGO’DAN SİNCANLILARA YENİ HAT MÜJDESİ