Çankaya’dan Karataş Cami’sine Duvar Tadilatı

Çankaya Belediyesi çeşitli sebeplerle mağduriyet yaşayan vatandaşların sorunlarını bir bir çözüyor. Temel belediyecilik hizmetlerini harfiyen yerine getiren Belediye, vatandaşların çeşitli sebeplerle mağduriyet yaşadığı konuları da çözüyor. Çankaya’nın mahalle statüsüne geçen köylerinden birisi olan Karataş’ta yer alan camiyi çevreleyen duvarın bir vatandaşın arazisi üzerine kurulduğu Kaymakamlık tarafından iletilen Çankaya Belediyesi hemen harekete geçti.

Belediye ekipleri, vatandaşın talebini anında işleme koyan ve arazi üzerinde yer alan duvarı yıkıp yeni bir duvar örmek için ilk etapta beton dökme işlemini gerçekleştirdi. Caminin etrafını çevreleyecek duvarı örme çalışmalarına başlayan Çankaya Belediyesi, bu şekilde hem Karataş Camisine yeni bir duvar kazandırmış oldu hem de vatandaşın mağduriyetini gidermiş oldu.

Karataş Camisinin etrafında kullanılan kaldırım taşları ile çimento malzemesi desteğinde bulunan Çankaya Belediyesi ayrıca ibadethaneleri de düzenli olarak temizleyerek yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.