Ankaradan Haberler

BAŞKENTLİLER, “ÖĞLE ARASI DİNLETİLERİ” İLE MÜZİĞE DOYUYOR

BAŞKENTLİLER, “ÖĞLE ARASI DİNLETİLERİ” İLE MÜZİĞE DOYUYOR

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KENT ORKESTRASI, HER HAFTA PERŞEMBE GÜNLERİ GENÇLİK PARKI TİYATRO SALONU’NDA MÜZİKSEVERLERLE BULUŞUYOR

-FARKLI TÜRDE MÜZİKLERLE BAŞKENTLİLERİN KARŞISINA ÇIKAN KENT ORKESTRASI, BAŞKENTLİLERİ FARKLI KÜLTÜRLERİN MÜZİKLERİYLE DE TANIŞTIRIYOR

kent_330.jpg    Ankara Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası, her hafta perşembe günleri düzenlediği öğle arası ücretsiz müzik dinletileriyle Başkentlilere keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor.

Kent Orkestrası, bütün bir yıla yayılan konser programlarının yanı sıra kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörde çalışanların yoğun ilgi gösterdiği “Öğle Arası Dinletileri” ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.      

TANGODAN TÜRKÜYE…

Her hafta Perşembe 12.25-13.10 saatleri arasında Başkentli sanatseverleri bir araya getiren Şef Kemal Günüç yönetimindeki Kent Orkestrası, konserleriyle dinleyenleri günlük hayatın koşturmacasından uzaklaştırırken, farklı kültürlerle de tanıştırıyor.

Gençlik Parkı Tiyatro Salonu’nda herkese açık olan “Öğle Arası Dinletileri” ile Tangodan Türküye, Etnik Cazdan Klasik Müziğe hatta Operaya kadar müzik ziyafeti sunan Kent Orkestrası, Temmuz ayına kadar Başkentli sanatseverlerle buluşmayı sürdürecek.

 


İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı