Ankaradan Haberler

ASKİ’DEN ABONELERE TEKNOLOJİK KOLAYLIK

ASKİ’DEN ABONELERE TEKNOLOJİK KOLAYLIK

ASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN GELİŞTİRİLEN “ASKİ AKILLI TELEFON UYGULAMASI” ABONELERİN İŞLEMLERİNİ HIZLI ŞEKİLDE YAPMALARINI SAĞLIYOR

-AKILLI KENT YÖNETİM SİSTEMİ KAPSAMINDA ABONELER; ONLİNE İŞLEMLER, FATURA BORÇ BİLGİLERİ, OTOMATİK ÖDEME BİLGİLERİ, ABONELİK İŞLEMLERİ, SU KESİNTİLERİ, HARİTA VE KONUM BİLGİLERİ, ASKİ İLETİŞİM BİLGİLERİNE BU UYGULAMA SAYESİNDE ULAŞIYOR

-ANDROID VE IOS CİHAZLARINA “ASKİ AKILLI TELEFON UYGULAMASI”NIN İNDİRİLMESİ GEREKİYOR     

  aski_330.jpgAnkara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü, aboneleri teknolojiyle buluşturmayı sürdürüyor.

   Zamandan tasarruf sağlayan uygulamaları hayata geçiren ASKİ, iletişim araçlarının yoğun bir şekilde kullanıldığı günümüzde Mobil uygulaması ile abonelerin işlemlerini hızlı şekilde yapmalarını sağlıyor. Aboneler; ASKİ Mobil uygulamasını akıllı telefon ve tabletlerine indirerek, fatura borç bilgileri başta olmak üzere birçok abonelik işlemini iş yerlerinden ya da evlerinden takip edebiliyor.

KREDİ KARTIYLA BORÇ ÖDEME

ASKİ Mobil uygulamasını akıllı cep telefonlarına indiren aboneler, su kesintisi ve fatura bildirimleri gibi ASKİ ile ilgili duyurulardan anında haberdar oluyor.

Aboneler ayrıca arıza ihbar ve takibi, açma-kapama başvurusu, fatura sorgulama ve kredi kartı ile fatura ödemelerini mobil uygulama sayesinde yapabiliyor.

 


İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı