Ankara Genelinde En Az Lise Mezunu Yüzlerce Personel Alınıyor

0 378

Ankara’da bulunan çeşitli firmalarda görevlendirilmek üzere yüzlerce personel alımı yapılacaktır. Farklı sektörlerde bulunan firmalar bünyesinde görev yapacak personeller için bazı özel şartlar belirlenmiştir.

Ankara geneli personel alım ilanına başvuru yapacak olan adayların en az Lise mezunu öğrenim durumuna sahip olmaları şartı aranıyor. Öğrenim durumu pozisyonlara göre değişiklik gösteriyor.

ALINACAK PERSONEL:
İdari İşler Şefi, Almanca Öğretmeni, Üniversite Temsilcisi, Ön Muhasebe Personeli, Bahçıvan, Güvenlik Elemanı, İthalat Müdürü, Eğitim Koordinatörü, Rehberlik Öğretmeni, İngilizce Editör, Planlama Mühendisi, Ana Kasa Sorumlusu, Fabrika Sekreteri, Gazaltı ve Elektrot Kaynakçısı, Asistan, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Satış Danışmanı, Şantiye Şefi, Makine Mühendisi, Yazılım Uzmanı, Elektrik Proje Dizayn Mühendisi ve farklı pozisyonlarda çok sayıda personel alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:
En az Lise mezunu olmak(pozisyonlara göre değişiyor), takım çalışmalarında uyumlu olmak, yoğun iş temposunda çalışabilecek, Dış görünüşüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, Güleryüzlü , Dinamik, Analitik düşünebilen, Uzun soluklu bir çalışma ortamı arayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak şartlarına sahip personel alımı yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK BAZI FİRMALAR:
Karpet İnşaat, Avivasa Emeklilik ve Hayat, İlke Medikal, Tektem Makine, Uğur Okulları, Onur Koleji, Ankara Bahar Koleji, Ülke Şirketler Grubu, Asrın Holding, Akın Global Medikal, Amerikan Kültür, Bilfen Eğitim Kurumları, Aktaşlar Grup Medikal ve farklı firmalar için personel alımları yapılacaktır.