Ankaradan Haberler

ANFA PERSONELİ’NDEN TÜRK KIZILAYI’NA KAN BAĞIŞI

ANFA PERSONELİ’NDEN TÜRK KIZILAYI’NA KAN BAĞIŞI

TÜRK KIZILAYI’NIN BAŞLATTIĞI KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA ANFA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLE ANFA GÜVENLİK MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

-YÜZLERCE ANFA ÇALIŞANI KAN BAĞIŞI YAPTI

-ANFA GÜVENLİK GENEL MÜDÜRÜ METİN KIRATLI, “KAN BAĞIŞI BİR İNSANLIK VAZİFESİ. PERSONELİMİZ ÖRNEK BİR DAVRANIŞ SERGİLİYOR” DEDİ

          kizilay_330.jpg Ankara Büyükşehir Belediyesi, toplumda farkındalık oluşturmak amacıyla birçok birimiyle kan bağışına destek vermeye devam ediyor.

           Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı hizmet veren ANFA Genel Müdürlüğü ve ANFA Güvenlik Müdürlüğü, Türk Kızılayı’nın başlattığı kan bağışı kampanyasına tüm personeliyle katılarak destek oldu.

ANLAMLI DESTEK

           Kan bağışının, sağlıklı her bireyin insanlık vazifesi olduğunu söyleyen ANFA Güvenlik Genel Müdürü Metin Kıratlı, “Bağışladığımız bir ünite kan bizde bir eksikliğe yol açmayacak ancak bu bir ünite kan, bir kişinin hayata tutunmasına katkı sunacak, o kişiyi hayata bağlayacaktır” dedi.

           ANFA Güvenlik personelinin bu tür yardım kampanyalarında her zaman önder ve örnek olmaya çalıştığını vurgulayan ve kan bağışına periyodik olarak devam edeceklerini belirten Kıratlı, bütün vatandaşları kan bağışlamaya davet etti.

1 ÜNİTE KAN 3 HAYAT KURTARIYOR      

          1 ünite kan ile 3 hayat kurtarılabildiğini belirten Orta Anadolu Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Murat Güler, kan bağışına yoğun katılımlarından dolayı tüm ANFA personeline teşekkür etti.


İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Kapalı